Menü

Bursa İphone Servisi Ekran Değişimi

Ağustos 26, 2016 - Bursa İphone Ekran Değişimi, Bursa İphone Servisi
Bursa İphone Servisi Ekran Değişimi
Bursa-Iphone-6-ekran-degisimi-900x1115

Bursa İphone Ekran Öncesi Ve Sonrası

BURSA İPHONE TELEFON, iphone 4 servisi. iphone 5 servisi. iphone 6 SERVİS TAMİR ONARIM HİZMETLERİ

Bursa iPhone Ekran Değişimi
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; ekranlarında dış etkenlerden kaynaklı yada uzun süre kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan ekran beyazlaşması ,renk kaybı , piksel kaybı ,yazılarda karışma , dokunmatik hassasiyeti ve görüntü kayıpları oluşmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Bursa iPhone Tuş Arızası
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; zaman içinde kullanıma bağlı olarak veya dış etkenlere bağlı olarak oluşan ses açma kapama tuşu, on-off tuşu, titreşim tuşlarında işlev yetersizlikleri ve algılama sorunu arızalar görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Bursa Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Bursa iPhone Ses ve Mikrafon Arızası
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; kullanıma ve dış etkenlere bağlı olarak kulaklık, mikrofon ve hoparlör sistemlerinde işlev yetersizlikleri yaşanabilmektedir. Zil sesi , gelen ses , giden ses , harici kulaklık arızaları gibi arızalarda sıklıkla görülen arızalardır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Bursa Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Bursa iPhone Batarya Değişim
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; zaman içinde kullanıma bağlı olarak standby süresinde düşmeler görülmektedir. Bataryalar şarj kapasitesini doldurduğunda bu gibi durumlar görülmesi normaldir. Bu gibi durumlarda cihazın bataryasının orijinal olarak yenisiyle değişmesi durumunda sorun ortadan kalkar ve cihaz eski performansında kullanılabilir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Bursa Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Bursa iPhone Şarj ve Standby Arızası
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; kullanıma bağlı olarak şarj olma süresinde uzama, şarj olurken batarya ve telefonda aşırı ısınma ve batarya kullanım süresinin kısalması gibi arızalarla karşılaşılmaktadır. Bu arızalar elektronik cip parçalardan kaynaklanmaktadır. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Bursa Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Bursa iPhone Şebeke ve Wifi Arızası
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; yazılım ,darbe ,sıvı temas veya kullanıma bağlı olarak şebeke seviyesinde çekim sorunu , şebeke kaybı , 3G problemleri ,wifi çekim, wifi aktif olmama, wifi anten seviyesi düşüklüğü gibi arızalara hızlı ve garantili çözümler Bursa Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Bursa iPhone Soket Bağlantı Arızası
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; data kablosu ve kulaklık kablosu bağlantı arızaları görülmektedir. Dış etkenlere bağlı olarak oluşan temas ve oksitlenme gibi etkenlere bağlı arızalara hızlı ve garantili çözümler Bursa Ka Bilişim tarafından üretilebilmektedir.

Bursa iPhone Yazılım Problemleri
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; ana yazılım arızası, ana yazılım güncellenmesi, sim lock (sim kilidi) ve yazılım yükleyememe/güncelleyememe arızası gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. IPhone marka telefonlarda oluşan yazılım arızalarına hızlı ve garantili çözümler Bursa Ka Bilişim tarafından üretilebilmektedir.

Bursa iPhone Elektronik Board Arızası
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; darbe, sıvı teması ve farklı dış etkenler sebebiyle oluşan elektronik arızalar görülmektedir. Bu gibi oluşan arızalara hızlı ve garantili çözümler Bursa Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Bursa iPhone Kasa Problemleri ve Gereksinimleri
İPhone Cep Telefonu Modelleri ; zamana bağlı aşınma sebebiyle dokunmatik lens, metal çerçeve, arka kapak, orta kasa yıpranmasına bağlı değişim ihtiyaçları gündeme gelmektedir. Bu gibi ihtiyaç ve sorunlara hızlı ve garantili çözümler Bursa Ka Bilişim tarafından üretilmektedir.

Bursa Yazılımsal Hizmetler
iPhone Versiyon Güncelleme
iPhone Paket Programlar (Oyunlar,müzikler)
iPhone SIM kilid Çözme
iPhone Jailbreak Yükleme

Bursa Donanımsal Hizmetler
Lcd Ekran Değişim
Dokunmatik Set Değişim
Home Button ve Flex Değişim
Titreşim ve Ses Problemleri Onarım
Arka Kasa ve Panel Değişim
Batarya Değişim

Bursa Elektronik Board Onarımsal Hizmetler
Power Besleme Açılmama Onarım
Şebeke ve 3G Problemleri Onarım
Ses Problemleri Onarım
Sim Kart Okuma Problemi Onarım
Kamera Problemleri Onarım
Şarj Problemleri Onarım
Wifi ve Kablosuz Ağ Problemleri Onarım
Darbeli Cihaz Onarım
Sıvı Temaslı Cihaz Onarım

 

Bursa Başlıca APPLE iPhone Cep Telefonu Ekran Değişimi Yaptığımız Modeller

Bursa iPhone 6 Plus Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri – Ekran Değişimi iPhone 6 Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri – Ekran Değişimi Apple iPhone 5S Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri – Ekran Değişimi Apple iPhone 5C Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri – Ekran Değişimi Apple iPhone 5 Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri – Ekran Değişimi Apple iPhone 4S Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri – Ekran Değişimi Apple iPhone 4 Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri – Ekran Değişimi Apple iPhone 3GS Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri – Ekran Değişimi Apple iPhone 3G Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri – Ekran Değişimi Apple iPhone 2G Lcd Panel / Dokunmatik Ekran Tamiri – Ekran Değişimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir